Strona główna » Sport » Trampkarze będą walczyć w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim w Niemczech

Trampkarze będą walczyć w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim w Niemczech

W ten weekend nasi trampkarze zakończyli rozgrywki sezonu 2013/14 w małopolskiej lidze. Jednak nie mają jeszcze wakacji. W tym tygodniu wyjeżdżają bowiem na Międzynarodowy Turniej Piłkarski w Niemczech, gdzie zostali zaproszeni przez klub TuS Holle – Grassdorf  e.V w Dolnej Saksonii.

Wyjazd możliwy jest dzięki wsparciu finansowemu organizacji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM). Nasi podopieczni będą przebywać w Niemczech od 26 do 30 czerwca.  W sumie nasz klub reprezentować będzie 30 zawodników pod opieką trenera Janusza Piątka – podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

fot.: MOSiR w Bochni

Zobacz także

To będzie wyjątkowy mecz! BKS Bochnia żegna się z kibicami na własnym stadionie

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 BKS HAL-MONT Bochnia w ramach 37. kolejki TEXOM ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code