Strona główna » Sport » Nasi trampkarze pokonali Wisłę Kraków 5:0

Nasi trampkarze pokonali Wisłę Kraków 5:0

Trampkarze MOSiR Bochnia w pokazowym meczu rozegranym w sobotę, 21 czerwca,  z okazji odsłonięcia pamiątkowej tablicy dr. Władysława Krupy, którego imię nosi bocheński stadion, wygrali z Wisłą rocznik 2000 5:0 (3:0).

Do przerwy dwukrotnie do siatki trafił Tabor, a jedno z jego podań skutecznie wykorzystał Czerwiński. W drugiej połowie Czerwiński dołożył jeszcze jedno trafienie, a wynik ustalił testowany w bocheńskim zespole Gumuła. Mecz ten był okazją do zaprezentowania się, a zarazem pożegnania się z liczną bocheńską publicznością. Część zawodników opuszcza bowiem zespół trampkarzy i dalszą przygodę z piłką będą oni  kontynuować w juniorach młodszych. Pozostali trampkarze z rocznika 2000 oraz młodzicy z 2001 będą stanowić nową drużynę w przyszłym sezonie – podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

6. minuta – Tabor

17. minuta – Czerwiński asysta Tabor

20. minuta – Tabor asysta Palonek

47. minuta – Czerwiński

52. minuta – Gumuła

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni reprezentowali: Seweryn (Biernat) – Majewski, Domagała, Palej, Czerwiński, Burkowicz, Chlebek, Matras, Juszczak, Tabor, Palonek

Poza tym grali: Matlęga, Kamieniecki, Klejdysz, Pałkowski, Kocot oraz testowani zawodnicy.

Starosta Bocheński Adam Korta podpisał z Rafałem Czaja, prezesem Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu list intencyjny o współpracy. W spotkaniu ...