Strona główna » Sport » Drużyna BSF powalczyła z Mistrzem Polski

Drużyna BSF powalczyła z Mistrzem Polski

Wczoraj 31 maja o godzinie 18.00 w Halo Widowiskowo Sportowej odbył się mecz towarzyski Wisły Krakbet, aktualnego Mistrza Polski w futsalu z reprezentacją Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu. W czasie meczu na hali pojawił się także tajemniczy gość.

Bocheńscy futsalowcy wyszli na mecz z Mistrzami Polski bardzo zmotywowani, i juz w pierwszych minutach spotkania mieli swoje okazje do objęcia prowadzenia. Pierwsza połowa mogła się podobać o czym świadczy wynik 0:1 do przerwy. Wisła w pierwszej odsłonie zdobyła gola po rzucie rożnym. Druga połowa pokazała jednak klasę naszego przeciwnika, choć bocheńscy zawodnicy mocno walczyli o dobry wynik. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:7.

Wspominaliśmy o tajemniczym gościu, który pojawił się na meczu. Był nim przedstawiciel UEFA, który w towarzystwie prezesa BSF Zbigniewa Matrasa i prezesów J&A Hydraulic sponsora Stowarzyszenia, oglądał naszą halę i doradzał, co można zrobić i poprawić przed turniejem eliminacyjnym do Ligi Mistrzów w futsalu. Jak się bowiem okazuje Wisła Krakbet na ponad 90% turniej kwalifikacyjny rozegra w Bochni. Jeśli tak się stanie, w ostatni weekend sierpnia będziemy mieli w Bochni piękne, futsalowe wydarzenie.
(BR)

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...