Strona główna » Więcej wiadomości » Akcja „trzeźwość”: przebadano 150 kierujących

Akcja „trzeźwość”: przebadano 150 kierujących

W poniedziałek, 17 marca, na terenie naszego powiatu policjanci z bocheńskiego Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili kolejną akcję z cyklu „trzeźwość”. Tym razem skontrolowano 150 kierowców.

W trakcie akcji ujawniono 2 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich prowadził samochód osobowy, mając 1,24 promila alkoholu w organizmie, a drugi kierował rowerem (stężenie 0,55 mg, czyli 1,16 promila).

Czytaj także:
Weekend na drogach: 2 kolizje i akcja “alkohol i narkotyki”;
Akcja “trzeźwość” w okolicach Pl. Pułaskiego: 338 osób przebadanych.

Zobacz także

Bocheńska delegacja Miasta Bochnia uczestniczyła w obchodach Dni Bad Salzdetfurth oraz jubileuszu współpracy

W dniach 4–8 czerwca 2026 r., na zaproszenie władz miasta Bad Salzdetfurth, delegacja samorządowców z Bochni odwiedziła niemieckie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code