Jak już informowaliśmy, dzisiaj, czyli we wtorek, 28 października, ok. godz. 6 rano na 457 km autostrady A4 w okolicach Bochni w kierunku Tarnowa doszło do zderzenia samochodu osobowego i tira. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł mieszkaniec Brzeska w wieku 28 lat.
28-letni kierujący hondą wyprzedzał tira, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Wtedy uderzył w niego jeszcze tir. Na skutek tego uderzenia samochód uderzył w barierki po przeciwnej stronie. Kierowca wypadł z pojazdu, przeleciał na przeciwległy pas i tam przejechał jeszcze po nim samochód – relacjonuje przebieg zdarzenia Elżbieta Znachowska z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, w rozmowie z KBC24
Nie mamy żadnych informacji, żeby ucierpiał ktokolwiek inny niż kierowca hondy – dodaje Elżbieta Znachowska.
O godz. 11.45 całkowicie został przywrócony ruch na autostradzie. Wcześniej odbywał się w obydwu kierunkach prawymi pasami, natomiast lewe pasy były zablokowane.
fot.: Dominik Wełna/GK
Czytaj również:
– Wypadek na A4 koło Bochni: 1 osoba nie żyje.
KBC24 Bochnia Powiat Region
