Strona główna » Więcej wiadomości » Zderzenie 5 pojazdów na ul. Konstytucji 3-go Maja

Zderzenie 5 pojazdów na ul. Konstytucji 3-go Maja

W minioną sobotę, 27 grudnia, na ul. Konstytucji 3-go Maja w Bochni, w rejonie galerii handlowej, doszło do kolizji drogowej z udziałem 5 samochodów osobowych.  Żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni ustalili, że przyczyną zdarzenia była nieuwaga kierującego pojazdem Mitsubishi, który z impetem najechał na tył znajdującego się przed nim Fiata Uno.  Siłą uderzenia Fiat został przepchnięty i uderzył w tył stojącego przed nim Renault Clio, który to siłą uderzenia został również przepchnięty i uderzył w tył stojącego przed nim BMW. BMW z kolei zostało przepchnięte i najechało na tył stojącego przed nim Seata – relacjonuje sierż. sztab. Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy bocheńskiej policji.

Kierujący Mitsubishi, mieszkaniec Bochni, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany 6 punktami karnymi oraz mandatem w wysokości 500 zł.

Zobacz także

Oficer dyżurny KPP w Bochni będący poza służbą zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Podkomisarz Jarosław Szelowski to policjant z 21-letnim stażem służby. Na co dzień pełni służbę w ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code