Strona główna » Sport » I Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Bochnia – wyniki – foto

I Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Bochnia – wyniki – foto

We wtorek, 14 czerwca br.  na Krytej Pływalni w Proszówkach odbyły się „I Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Bochnia.”

Liczni zawodnicy ze szkół gminy Bochnia wystartowali w trzech kategoriach wiekowych:
Sz. Podstawowa od klas I-III
Sz. Podstawowa od klas IV-VI
Oraz Gimnazja wszystkie klasy

Każdy z zawodników mógł popłynąć wybranym przez siebie stylem:
– Dowolny
– Grzbiet
– Klasyk

Dyscypliną flagową była sztafeta 6x25m, w której wzięli udział uczniowie z każdej kategorii wiekowej.

Zwody pływackie wygrali:

Dziewczęta
Kraul I – III
I –
MAŁGORZATA SKOCZEK -GAWŁÓW, II – KAROLINA STĘPIEŃ -PROSZÓWKI, III – KINGA MROCZEK

Klasyk I – III
I
– MAŁGORZATA SKOCZEK -GAWŁÓW, II – ALEKSANDRA OBRAŁ -NIESZKOWICE WIELKIE, III – KAROLINA SMOŁA

 Grzbiet I – III
I –
MAŁGORZATA SKOCZEK -GAWŁÓW, II – KINGA MROCZEK -PROSZÓWKI, III – EMILIA MAŁECKA -SIEDLEC

Chłopcy
Kraul I – III
I –
KACPER BIERNAT -PROSZÓWKI, II – MICHAŁ IMIOŁEK -NIESZKOWICE WIELKIE, III – KUBA PRUCHNICKI -PROSZÓWKI

Klasyk I -III
I –
KACPER BIERNAT -PROSZÓWKI, II – KAMIL CIEMAŁA -NIESZKOWICE WIELKIE, III – KACPER KRZEPCZAK -PROSZÓWKI

Grzbiet I – III
I –
KAMIL CIEMAŁA -NIESZKOWICE WIELKIE, II – KUBA PRUCHNICKI -PROSZÓWKI, III – CYPRIAN SUCHOJAD –PROSZÓWKI

Dziewczęta
Kraul IV – VI
I –
ANNA STĘPIEŃ -PROSZÓWKI, II – MAŁGORZATA WESOŁOWSKA -SIEDLEC, III – JOANNA POZNAŃSKA -DAMIENICE

Klasyk IV – VI
I  –
ANNA STĘPIEŃ -PROSZÓWKI, II  – NATALIA TRĄBA -BACZKÓW, III – LENA LUYCKX-ŁAPCZYCA

Grzbiet  IV – VI
I   –
ANNA STĘPIEŃ -PROSZÓWKI, II  – MAŁGORZATA WESOŁOWSKA-SIEDLEC, III – JOANNA POZNAŃSKA-DAMIENICE

Chłopcy
Kraul IV – VI
I –
OSKAR BIELEWICZ -NIESZKOWICE WIELKIE, II – ADAM JUSZCZAK -STANISŁAWICE, III – NIKODEM SKOCZEK

Klasyk IV-VI
I –
OSKAR BIELEWICZ-NIESZKOWICE WIELKIE, II – KAMIL CHUDY -PROSZÓWKI, III – NIKODEM SKOCZEK -PROSZÓWKI

Grzbiet IV – VI
I –
OSKAR BIELEWICZ -NIESZKOWICE WIELKIE, II – KAMIL CHUDY -PROSZÓWKI, III – ADAM JUSZCZAK-STANISŁAWICE

Dziewczęta 
Kraul Gimnazjum
I –
PATRYCJA OŚWIECIMKA -GAWŁÓW, II – KAROLINA CEFAL-PROSZÓWKI, III – AGNIESZKA CZEKAJ – ŁAPCZYCA

Grzbiet Gimnazjum
I –
KAROLINA CEFAL – PROSZÓWKI

Klasyk Gimnazjum
I –
MAŁGORZATA MROCZEK -PROSZÓWKI, II – PATRYCJA OŚWIĘCIMKA -GAWŁÓW, III – KAROLINA CEFAL – PROSZÓWKI

Chłopcy
Kraul Gimnazjum
I   –
KACPER SĄDEL -PROSZÓWKI, II  – KORDIAN BUKOWSKI -PROSZÓWKI, III –MARCIN WÓJCIK -PROSZÓWKI

Grzbiet Gimnazjum
I   –
KACPER SĄDEL-PROSZÓWKI, II  – JERZY WILCZYŃSKI – STANISŁAWICE, III – KORDIAN BUKOWSKI -PROSZÓWKI

Klasyk Gimnazjum
I   –
KACPER SĄDEL -PROSZÓWKI, II  – JERZY WILCZYŃSKI -STANISŁAWICE, III – KORDIAN BUKOWSKI -PROSZÓWKI

Zwycięzcy otrzymali z rąk Wójta Gminy Bochnia Pana Marka Bzdeka, zastępcy Wójta Pani Eweliny Makowskiej oraz dyrektora Krytej Pływalni Mariusza Zająca: dyplomy, medale i nagrody rzeczowe.

 

Sztafetę wygrali:

I – ZSG w Proszówkach
II – ZSG w Stanisławicach
III – ZSG w Damienicach

Zwycięscy sztafety otrzymają Puchar, medale oraz nagrody rzeczowe podczas święta Gminy Bochnia 09.07.16 o godz. 18.00 w Słomce.

 

Zobacz także

Basen w Bochni nieczynny aż do połowy lutego

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni w swoim komunikacie informuje, iż z przyczyn od nas niezależnych (m.in. awaria silnika centrali wentylacyjnej) ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code