W niedzielę, 16 listopada, ok. godz. 1.35 w Sułkowie kierujący volkswagenem potrącił pieszego, który prawdopodobnie szedł środkiem jezdni.
Wstępne ustalenia podają, iż 40-letni kierujący volkswagenem, jadąc od strony Wieliczki w kierunku Bochni, najechał na pieszego idącego środkiem jezdni. Badania pokazały, że 25-latek był pod wpływem alkoholu – miał 1,93 promile. Nadto poruszał się poza obszarem zabudowanym, nie posiadając żadnych elementów odblaskowych. Kierujący był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP Wieliczka – informuje nadkom. Barbara Zamojska, rzecznik prasowy wielickiej policji.
fot.: KPP w Wieliczce
KBC24 Bochnia Powiat Region