Strona główna » Więcej wiadomości » Wyłowiono zwłoki mężczyzny z Wisły

Wyłowiono zwłoki mężczyzny z Wisły

W sobotę, 22 lutego, ok.  godz. 14.20 mieszkaniec Niepołomic zauważył unoszące się na wodzie zwłoki. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji.

Ciało mężczyzny zostało wydobyte na brzeg. Przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora – mówi nadkom. Barbara Zamojska, rzecznik prasowy wielickiej policji.

Wstępnie wykluczono, aby do śmierci przyczyniły się inne osoby.

Obecnie ustalana jest tożsamość mężczyzny oraz okoliczności zgonu.

Zobacz także

Bocheńska delegacja Miasta Bochnia uczestniczyła w obchodach Dni Bad Salzdetfurth oraz jubileuszu współpracy

W dniach 4–8 czerwca 2026 r., na zaproszenie władz miasta Bad Salzdetfurth, delegacja samorządowców z Bochni odwiedziła niemieckie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code