Strona główna » Sport » Wygrana naszych trampkarzy w sparingu

Wygrana naszych trampkarzy w sparingu

Podopieczni sekcji piłki nożnej przygotowują się do wiosennego sezonu i w ramach tego m.in.  rozgrywają mecze sparingowe. W swoim kolejnym spotkaniu kontrolnym (rozegranym w miniony weekend) trampkarze MOSiR-u odnieśli pierwsze zwycięstwo, pokonując drużynę juniorów młodszych Sokoła 3:4 (2:1).

Prowadzenie w meczu dał Tabor po podaniu Chlebka. Następnie 2 kontry wykorzystali gospodarze i do przerwy prowadzili 2:1. Po przerwie bramkę zdobył Palonek po dwójkowej akcji z powracającym do zdrowia Francuzem. Sokół odzyskał prowadzenie po kolejnym dużym błędzie w tym meczu defensywy. Jednak szybko odpowiedział Matlęga, po podaniu Juszczaka. Ostatnie słowo należało do bochnian, którzy za sprawą Chlebka w ostatniej minucie odnieśli zwycięstwo.

Bramki: Tabor, Palonek, Matlęga, Chlebek.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Seweryn (Laska) – Nagrodzki, Palej, Majewski, Matras Paweł (Grzyb), Matlęga, Tabor, Juszczak, Chlebek, Francuz (Matras Piotr), Palonek.

Trenerem bocheńskiego zespołu jest Janusz Piątek.