Strona główna » Więcej wiadomości » Wybory do Parlamentu Europejskiego: Wszyscy kandydaci z okręgu 10 (woj. małopolskie i świętokrzyskie)

Wybory do Parlamentu Europejskiego: Wszyscy kandydaci z okręgu 10 (woj. małopolskie i świętokrzyskie)

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca. Polska ma do zdobycia 53 mandaty, co obejmuje 13 okręgów wyborczych. Podajemy pełną listę kandydatów z okręgu 10 (Kraków i małopolskie, Kielce i świętokrzyskie).

Lista nr 1
Lista wyborcza Trzeciej Drogi w okręgu 10

  1. Adam Jarubas (Błotnowola)
  2. Piotr Górnikiewicz (Tarnów)
  3. Urszula Nowogórska (Świdnik)
  4. Monika Motyczyńska (Prandocin-Wysiołek)
  5. Ireneusz Raś (Książniczki)
  6. Rafał Kasprzyk (Kielce)
  7. Jolanta Tyjas (Nieznanowice)
  8. Piotr Stolecki (Kraków)
  9. Stella Dąbroś (Szczucin)
  10. Krzysztof Klęczar (Kęty)

Lista nr 2
Lista wyborcza Konfederacji w okręgu 10

  1. Konrad Berkowicz (Kraków)
  2. Grzegorz Braun (Rzeszów)
  3. Nadzieja Jaskółka (Kraków)
  4. Artur Konarski (Jadwigów)
  5. Jasna Iwan (Kraków)
  6. Aleksandra Drwal (Górki Wielkie)
  7. Ewa Nowowiejska (Cholerzyn)
  8. Konrad Krajewski (Kraków)
  9. Marcin Strzelec (Tychów Stary)
  10. Jagoda Dziadosz (Kraków)

Lista nr 3
Lista wyborcza komitetu BS-NPwNE w okręgu 10
Komitet wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy — Normalna Polska w Normalnej Europie:

  1. Stanisław Skuza (Brzegi)
  2. Elżbieta Paula Nowakowska (Kraków)
  3. Mateusz Andrzej Wiche (Kraków)
  4. Beata Kalisz (Gorlice)
  5. Samuela Torkowska (Henryków-Urocze)
  6. Dariusz Krzysztof Gocał (Jędrzejów)
  7. Natalia Izabela Sieńko (Kraków)
  8. Marcin Grzegorz Woch (Kielce)
  9. Marcin Rafał Bugajski (Miedziana Góra)
  10. Magdalena Peterson (Suche)

Lista nr 4
Lista wyborcza komitetu PolExit w okręgu 10

  1. Stanisław Żółtek (Kraków)
  2. Adam Hareńczyk (Kraków)
  3. Anna Sajdak (Katowice)
  4. Klaudia Ślusarczyk (Kraków)
  5. Czesław Bigaj (Dąbrowa Górnicza)
  6. Angelika Zięba (Międzygórze)
  7. Oskar Śmiłek (Kraków)
  8. Iwona Mędrzek (Osiek)
  9. Jarosław Szatan (Olkusz)

Lista nr 5
Lista wyborcza KO w okręgu 10

  1. Bartłomiej Sienkiewicz (Warszawa)
  2. Małgorzata Wilk-Grzywna (Kielce)
  3. Jagna Marczułajtis-Walczak (Poronin)
  4. Sylwia Salwińska (Kraków)
  5. Małgorzata Mękal (Tarnów)
  6. Magdalena Majka (Chełmiec)
  7. Wojciech Zwierzchowski (Jędrzejów)
  8. Artur Kozioł (Wieliczka)
  9. Jacek Witka (Kielce)
  10. Marek Sowa (Bobrek)

Lista nr 6
Lista wyborcza Lewicy w okręgu 10

  1. Andrzej Szejna (Izabelów)
  2. Dorota Kolarska (Kraków)
  3. Joanna Lipińska-Piekarska (Kraków)
  4. Dominik Żak (Skarżysko-Kamienna)
  5. Alina Anioł (Wilczyce)
  6. Paweł Kobielusz (Oświęcim)
  7. Joanna Hańderek (Kraków)
  8. Robert Kukla (Gorlice)
  9. Daniel Tuchowski (Kraków)
  10. Magdalena Dropek (Kraków)

Lista nr 7
Lista wyborcza PiS w okręgu 10

  1. Beata Szydło (Przecieszyn)
  2. Arkadiusz Mularczyk (Nowy Sącz)
  3. Dominik Tarczyński (Kielce)
  4. Anna Krupka (Kielce)
  5. Michał Wójcik (Czeladź)
  6. Wojciech Skruch (Tuchów)
  7. Urszula Rusecka (Wieliczka)
  8. Jacek Włosowicz (Bilcza)
  9. Małgorzata Tlałka-Długosz (Zakopane)
  10. Marek Pęk (Kraków)

Lista nr 8
Lista wyborcza komitetu Normalny Kraj w okręgu 10

  1. Andrzej Kasela (Myślenice)
  2. Dariusz Klich (Zbylitowska Góra)
  3. Fabiola Bilecka (Kraków)
  4. Renata Kurleto (Kraków)
  5. Aneta Stankiewicz (Kraków)
  6. Mieszko Janas (Kraków)
  7. Maria Mikołajek (Przebieczany)
  8. Zbigniew Burzyński (Kraków)

Lista nr 9
Lista wyborcza komitetu PL!SP w okręgu 10
Komitet wyborczy Polska Liberalna!Strajk Przedsiębiorców:

  1. Marcin Jagodziński (Bizoręda)
  2. Monika Jagodzińska (Bizoręda)
  3. Roksana Błachucka (Jędrzejów)

 

 

 

 

 

Zobacz także

Święto ulicy Solnej – zamknięte ulice

Miejski Dom Kultury w Bochni informuje, że w związku z organizacją Święta ulicy Solnej, dzisiaj 14 czerwca 2024 r. czasowo ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code