Strona główna » Kultura » Wiosenny konkurs rozstrzygnięty – zdjęcia

Wiosenny konkurs rozstrzygnięty – zdjęcia

Laureaci konkursu plastycznego “Wiosenne przebudzenie” zostali nagrodzeni. W sumie wpłynęło  227 prac plastycznych, a wśród nich rysunki, prace malarskie, kolaże.

Komisja konkursowa w składzie: Bernadetta Błoniarz, Urszula Salisz i Halina Dudzic, biorąc pod uwagę pomysłowość, oryginalność, różnorodność zastosowania technik, samodzielność wykonania, zgodność tematyczną, estetykę wykonania, ogólny wyraz artystyczny przyznała następujące miejsca:

I. Przedszkolaki:
A. I. miejsce:
– Karol Bytnar z Siedlca,
– Martyna Kozub z Moszczenicy,
– Kacper Marek z Brzeźnicy,
– Roksana Pawlik z Moszczenicy,
– Marek Strąg z Cerekwi.
B. II. miejsce:
– Alicja Batko z Cikowic,
– Julia Brzostowska z Siedlca,
– Tomasz Pajor z Brzeźnicy,
– Gabriela Palczewska z Siedlca,
– Maja Pawełczuk z Siedlca.
C. III. miejsce:
– Weronika Bant z Gawłowa,
– Kacper Czarnota z Gawłowa,
– Karolina Ćwik z Brzeźnicy,
– Lena Jawień z Cikowic,
– Victoria Maciuszek z Gierczyc,
– Natalia Pilch z Łapczycy,
– Ala Zelek z Brzeźnicy.
D. Wyróżnienia:
Franciszek Bratownik z Nieszkowic Małych,
– Oliwia Wąsowicz z Zatoki,
– Zofia Popiołek z Cikowic.
E. Wyróżnienia dla dzieci z opiekunami:
– Alicja Adamska z Brzeźnicy,
– Ewelina Cebula z Siedlca,
– Izabela Długosz z Łapczycy,
– Oliwia Dziurdzia z Dąbrowicy,
– Idalia Firlet z Proszówek,
– Wiktoria Gumowska z Siedlca,
– Krzyś Kocioł z Nieszkowic Małych,
– Wiktoria Majka z Brzeźnicy,
– Julia Samek z Proszówek,
– Łucja Sobas z Proszówek.

II. Klasy I-III:
A. I. miejsce:
– Marysia Trzósło z ZSG w Siedlcu.
B. II. miejsce:
– Aleksandra Murdza z biblioteki w Cikowicach.
C. III. miejsce:
Karol Lech ze świetlicy w Stanisławicach.

III. Klasy IV-VI:
A. I. miejsce:
– Amelia Gawłowicz z ZSG w Proszówkach.
B. II. miejsce:
– Filip Gawlik z Ostrowa Szlacheckiego.
C. III. miejsce:
– Agnieszka Kocęba z ZSG w Dąbrowicy.
D. Wyróżnienia:
– Olga Bukowiec z ZSG w Proszówkach,
– Wiktoria Jankowicz z świetlicy w Moszczenicy.

IV. Gimnazjum:
A. I. miejsce:
– Iwona Samek z biblioteki w Siedlcu.
B. II. miejsce:
– Agnieszka Wawszczyk z Nieprześni.
C. III. miejsce:
– Julia Piątkowska z świetlicy w Łapczycy.

V. Szkoły ponadgimnazjalne:
A. Wyróżnienia:
– Agnieszka Fitrzyk z świetlicy w Bogucicach,
– Marzena Kukla z świetlicy w Baczkowie.

VI. Dorośli:
A. I. miejsce:
– Jolanta Burzyńska z Majkowic.
B. II miejsce:
Halina Ciuruś z Majkowic.

Nagrody laureatom konkursu wręczał Stanisław Bukowiec, zastępca wójta gminy Bochnia.

fot.: Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

Przeczytaj także:
Weź udział w wiosennym konkursie plastycznym.

Zobacz także

Kolory nadziei – laureaci konkursu

Konkurs plastyczny „Kolory nadziei” został przeprowadzony stacjonarnie. Miejski Dom Kultury zachęcał w nim do zabawy kolorem w taki ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code