Strona główna » Wydarzenia » W piątek odbędzie się szkolenie dla wszystkich, którzy chcieliby zostać Wolontariuszami ŚDM

W piątek odbędzie się szkolenie dla wszystkich, którzy chcieliby zostać Wolontariuszami ŚDM

Już w najbliższy piątek, 11 września, parafia św. Mikołaja zaprasza na pierwsze szkolenie dla wszystkich, którzy chcieliby zostać Wolontariuszami Światowych Dni Młodzieży. Szkolenie będzie nosiło tytuł „ŚDMowe Q&A”. Serdecznie zapraszamy młodzież między 16, a 35 rokiem życia. Do zobaczenia o 19.00 w sali pod Wikarówką.

Parafia św. Pawła w ten sam dzień zaprasza swoich parafian na spotkanie w sali młodzieżowej obok dolnego kościoła. Wolontariusze poszukiwani :)!

Spotkanie Wolontariuszy św. Jana (i wszystkich, którzy chcieliby do nich dołączyć) już 18 września :)!

11wrzesnia

Zobacz także

Włamał się do domu i okradał posesje. 57-latek zatrzymany przez policjantów z Brzeska

Policjanci z Brzeska zatrzymali 57-letniego mieszkańca gminy Czchów, podejrzanego o włamanie do jednego z domów ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code