Strona główna » Wydarzenia » Stefan Kolawiński i Jan Balicki debatowali w lokalnej telewizji

Stefan Kolawiński i Jan Balicki debatowali w lokalnej telewizji

Stefan Kolawiński (Bochniacy dla Bochni) i Jan Balicki (Prawo i Sprawiedliwość) zmierzą się ze sobą w II turze wyborów samorządowych o fotel burmistrza Bochni, która odbędzie się 30 listopada. Wczoraj obydwaj kandydaci rozmawiali o Solnym Grodzie w programie „Region, Ludzie, Sprawy, Opinie” w TVP Kraków.

Debatę można obejrzeć tutaj.

Zobacz także

Bocheńska delegacja Miasta Bochnia uczestniczyła w obchodach Dni Bad Salzdetfurth oraz jubileuszu współpracy

W dniach 4–8 czerwca 2026 r., na zaproszenie władz miasta Bad Salzdetfurth, delegacja samorządowców z Bochni odwiedziła niemieckie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code