Strona główna » najnowsze wydarzenia » „Ślad losu” – oratorium w kościele św. Jana

„Ślad losu” – oratorium w kościele św. Jana

Burmistrz Miasta i Proboszcz Parafii św. Jana Nepomucena w Bochni zapraszają na Oratorium Drogi Krzyżowej „Ślad losu” autorstwa zespołu „Copiosa” OO Redemptorystów, które odbędzie się w sobotę 16 marca o godz. 16.00 w kościele św. Jana Nepomucena.

Autorem tekstu jest Andrzej Wodka, Redemptorysta, Ojciec Zakonny Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela. Profesor nadzwyczajny Akademii Alfonsjańskiej w Rzymie, wykładowca etyki biblijnej, teologii życia konsekrowanego i antropologii biblijnej. Członek Sekretariatu Generalnego do spraw Formacji Zgromadzenia Redemptorystów w Rzymie. Felietonista i konferencjonista. Wychowawca kleryków redemptorystów w Wyższym Seminarium Duchownym w Tuchowie. (inf. www.borzęcin.pl)

Tekst: o. A. Wodka
muzyka: o. W. Skroboszewski, o. P .Andrukiewicz, o. K. Dudka
pod dyrekcją Piotra Mroczka
w wykonaniu chóru „Velato” z Limanowej
oraz solistów: Lidia Wojewoda-Mroczek, Łukasz Bubula, Jacek Kowalczyk, Piotr Mroczek
flet: Maria Śliwa
gitara: Maria Gurgul
skrzypce: Anna Michalczyk, Anna Raczek, Magdalena Smoter, Anna Śliwa, Justyna Wróbel-Kmiecik,. Maria Wrona
wiolonczela: Ewelina Łubik, Maria Sułkowska

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do współudziału w sobotnim Oratorium.

Zobacz także

Konrad Buś najlepszy w XXII Szachowym Memoriale dr. Arłamowskiego

XXII Memoriał Szachowy im. dr. Edwarda Arłamowskiego jak co roku towarzyszył obchodom Dni Bochni. 14 czerwca, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code