Strona główna » Kultura » Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “Zaczarowane miasto”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “Zaczarowane miasto”

Na konkurs wpłynęło 358 prac plastycznych (w tym 31  przestrzennych makiet). Komisja konkursowa w składzie: Bernadetta Gawąd, Marcin Siwy, Iga Przybyłek przyznała 14 miejsc nagrodzonych i 37 wyróżnień.

Przedszkole I „0”
I miejsce Karolina Stępień    kl.”0” SP Proszówki
II miejsce Dawid Duda  l.5  MP 6
III miejsce Małgosia Morońska  MP 2 (gr. IV)
Wyróżnienia:
Maria Kałuzińska  l. 3  MP 1
Julia Szczudło l.6 MP 2
Grupa dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi MP 2
Marianna Gałczyńska  MP 3
Ania Sewiołek  l.6 MP 6
Maja Bryg  l.5 MP 5
Ania Węgrzyn  l.5  MP 5
Patrycja Urbańska l.5  MP 5
Klaudia Banasiak  kl.”0” SP Proszówki
Wiktoria Domas  kl.”0” SP Nowy Wiśnicz

Klasy I-III
I miejsce Igor Orliński  kl. II a  SP 1
Martyna Zając  kl. III b SP 1
II miejsce Jakub Noskowiak  kl. I a  SP 4
III miejsce Natalia Goryczka  kl. II c SP Nowy Wiśnicz
Wyróżnienia:
Amelia Romańska  kl. III a SP 1
Amelia Klimek  kl. I a  SP 4
Dawid Łapczyński  kl. I a   SP 4
Dominika Ważydrąg, Zuzanna Wolak  kl. II b SP 4
Magdalena Mucha  kl. II a  SP 4
Katarzyna Pięta  kl. III a  SP 5
Aleksandra Ptaszek  kl. II c  SP Nowy Wiśnicz

Klasy IV-VI
I miejsce Kamila Pawlik kl. V SP Dąbrówka
II miejsce Olga Majewska  kl. VI d  SP 1
III miejsce Zuzanna Kielar  kl. IV b  SP 5
Wyróżnienia:
Maja Romańska  kl. VI d  SP 1
Oliwia Domagała kl. VI  SP 2
Alicja Krzykalska  kl. VI b  SP 5
Łucja Chowańska  kl. IV b  SP 5
Sylwia Król, Magda Pietras  kl. V b SP 5
Wiktoria Gut  kl. V a  SP 5
Jakub Bankiewicz  kl. VI c  SP 7
Kinga Skoczek kl. V SP Proszówki
Nikola Zaleńska  kl. V SP Okulice
Wiktoria  Baniak kl. VI  SP Dąbrówka
Klaudia Motak  kl. VI c SP Nowy Wiśnicz
Jakub Adamczyk kl. IV a  SP Nowy Wiśnicz

Gimnazjum
I miejsce Wiktor Cibor  kl. I g  Gim 1
Klasa I Gimnazjum SOSW
II miejsce Renata Kukla  kl. I  Gim Sobolów
III miejsce Marcelina Oleksińska  Gim Proszówki
Wyróżnienia:
Ola Sroga  kl. II f Gim 1
Jakub Mizera  kl. III c  Gim 1
Iga Materna  kl. II a Gim 1
Joanna Możdżeń  kl. III b  Gim 2
Alicja Kawala  kl. III a  Gim 2
Karolina Surma  kl. II d  Gim 2
Wiktoria Paluch  Gim Łapczyca
Julia Porębska  Gim Rzezawa

Wystawa pokonkursowa będzie eksponowana w MDK do końca maja.
(inf. prasowa, fot. MKD)

Zobacz także

Narodowe czytanie Balladyny

W sobotę 5 września miała miejsce 9. edycja Narodowego Czytania w Bochni. Tym razem jako scenerię wybrano ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code