Strona główna » Wydarzenia » Przychodnia Floris: Nowa pracownia RTG już działa – zdjęcia

Przychodnia Floris: Nowa pracownia RTG już działa – zdjęcia

Wczoraj, 16 stycznia, w Miejskiej Przychodni przy ul. Floris otwarto nową pracownię RTG. Koszt inwestycji to ok. 0,5 mln zł.

Prześwietlenia kostno-płucne będą wykonywane są aparatem marki Genesis produkcji szwajcarsko-niemieckiej, natomiast stomatologiczne – aparatem marki Export produkcji USA.

System radiografii cyfrowej daje możliwość zobaczenia zdjęcia przez zainteresowanego, korzystając z komputera. Skraca także do minimum czas oczekiwania na uzyskanie kompletnego wyniku wraz z opisem.

Jak mówiła Agnieszka Kubas, kierownik SPM ZOZ, inwestycja była możliwa dzięki funduszom zgromadzonym przez jej poprzedniczki: dr Barbarę Kumorek oraz mgr Barbarę Romańską-Witek.

W przychodni działa również nowa rejestracja, która spełnia wysokie standardy i ma za zadanie usprawnić obsługę pacjentów.

fot.: Maciej Piątek (UM Bochnia)

Zobacz także

Konrad Buś najlepszy w XXII Szachowym Memoriale dr. Arłamowskiego

XXII Memoriał Szachowy im. dr. Edwarda Arłamowskiego jak co roku towarzyszył obchodom Dni Bochni. 14 czerwca, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code