Strona główna » Więcej wiadomości » Program wyborczy oraz kandydaci KWW “Nasza Wspólna Sprawa” do Rady Powiatu Bocheńskiego

Program wyborczy oraz kandydaci KWW “Nasza Wspólna Sprawa” do Rady Powiatu Bocheńskiego

Lider do Rady Powiatu Bocheńskiego z okręgu nr 1 – Aleksander Rzepecki przedstawił najważniejsze elementy programu wyborczego do powiatu na piątkowej konwencji Komitetu Wyborczego Nasza Wspólna Sprawa. Jak zapewnił Aleksander Rzepecki, program KW NWS do powiatu będzie szerzej omawiany na konferencjach prasowych.

Program KWW Nasza Wspólna Sprawa do powiatu:

1) Szpital powiatowy:
– jakość,
– rozwój,
– apolityczność.

2) Powołanie przyszpitalnej przychodni zdrowotnej:
– tzw. powiatowy POZ-et.

3) Międzypowiatowa izba wytrzeźwień:
– oddział ratunkowy szpitala nie jest izbą wytrzeźwień.

4) Skuteczny patrol:
– policjant, strażnik i pies.

5) Skuteczny system ostrzegania przeciwpowodziowego:
– czujniki deszczu.

6) 100 % subwencji oświatowej na oświatę, a nie na chodniki.

7) Szkolnictwo zawodowe – reaktywacja:
– dobra szkoła zawodowa, a nie “zawodówka”,
– klasy wielozadaniowe.

8) Młodzież:
– ciekawa profilaktyka szkolna w zakresie zachowań ryzykownych.

9) Wyrys z mapy geodezyjnej – 1 dzień.

10) Kontrakt powiatowy:
– współpraca z gminami ponad podziałami.

Szczegółowe rozwinięcie każdego punktu wyżej podanego programu znajduje się w materiale TV. Program Komitetu Wyborczego Nasza Wspólna Sprawa przedstawia kandydat do rady powiatu, Aleksander Rzepecki.

Informacja o zarejestrowanych kandydatach Komitetu Wyborczego Naszej Wspólnej Sprawy do Rady powiatu bocheńskiego w wyborach samorządowych, które zostały zarządzone na dzień 16 listopada 2014 r.

OKRĘG NR 1 – MIASTO BOCHNIA:
1. Aleksander Rzepecki.
2. Anna Elżbieta Kosturek.
3. Marian Włosiński.
4. Barbara Elżbieta Drążkiewicz – Rudek.
5. Leszek Tadeusz Krzywda.
6. Izabela Anna Nowacka – Pietrzyk.
7. Barbara Wiesława Tlałka-Piotrowska.
8. Aleksander Eugeniusz Kiedik.
9. Regina Katarzyna Całka.
10. Lidia Maria Wojewoda – Mroczek.
11. Igor Maksymilian Łucyków.
12. Ryszard Maciej Góra.
13. Krzysztof Kazimierz Święch.
14. Katarzyna Anna Kupisz.

OKRĘG NR 2 – GMINA BOCHNIA:
1. Halina Krystyna Budyś.
2. Piotr Fila.
3. Janina Chojnacka.
4. Marian Jan Gawęda.
5. Mirosław Dariusz Woźniak.
6. Andrzej Jakub Jeziorek.
7. Marcin Stefan Sądel.
8. Bożena Renata Święch.

OKRĘG NR 3 – MIASTO I GMINA NOWY WIŚNICZ:
1. Krzysztof Bogdan Kołodziejczyk.
2. Małgorzata Zofia Brzegowa.
3. Wiesław Stanisław Cholewa.
4. Lucyna Dorota Klimek.
5. Ryszard Tworzydło.
6. Małgorzata Irena Więckowska.

OKRĘG NR 4 – GMINA DRWINIA I RZEZAWA:
1. Maria Ewa Bigas.
2. Wioletta Urszula Matusik.
3. Grzegorz Paweł Kowalski.
4. Marian Rudnik.
5. Tadeusz Wojciech Zuzia.
6. Magdalena Marta Broniak.
7. Krzysztof Władysław Wszołek.
8. Aleksander Stanisław Bawół.

OKRĘG NR 5 – GMINA LIPNICA MUROWANA, ŁAPANÓW, TRZCIANA I ŻEGOCINA:
1. Piotr Paweł Krawczyk.
2. Cezary Artur Stawarz.
3. Jan Kowalski.
4. Piotr Wojciech Głowacki.
5. Jolanta Julia Maciejowska.
6. Maria Kukla.
7. Tomasz Paprota.
8. Marzanna Stanisława Hojda.
9. Elżbieta Tyrała.
10. Jan Dupel.

Zobacz także

Spotkanie z Jackiem Fairweatherem autorem książki “Ochotnik. Prawdziwa historia tajnej misji Witolda Pileckiego”

Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej zaprasza do nowo otwartej tężni solankowej  w dniu 26 września (sobota) 2020 ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code