Strona główna » Więcej wiadomości » Policjanci z Brzeska uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwej kierującej

Policjanci z Brzeska uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwej kierującej

Policjanci z brzeskiej drogówki podczas rutynowej kontroli zatrzymali 55-letnią mieszkankę powiatu brzeskiego. Kobieta wsiadła za kierownicę samochodu mając ok. 1,5 promila alkoholu.

Wczoraj, 16 lutego br. w godzinach porannych policjanci dokonywali kontroli trzeźwości kierowców jadących ulicą Solskiego w Brzesku. Do kontroli zatrzymali kierującą suzuki i poddali ją badaniu na stan trzeźwości. Urządzenie wykazało, że 55–letnia kobieta znajduje się pod wpływem alkoholu, miała ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, co najmniej trzyletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz konfiskata pojazdu jeśli badanie stanu trzeźwości wykaże, co najmniej 1,5 promila alkoholu.

Zobacz także

Piorun odebrał im dach nad głową. Trwa zbiórka dla rodziny, której dom strawił pożar

Jedno uderzenie pioruna wystarczyło, by w jednej chwili odmienić życie całej rodziny. Po gwałtownej burzy ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code