Strona główna » Sport » OS w mieście zakończył 1 Rajd Ziemi Bocheńskiej. Galeria

OS w mieście zakończył 1 Rajd Ziemi Bocheńskiej. Galeria

Zwieńczeniem zmagań 75 załóg na trasach 3. rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska był odcinek specjalny zlokalizowany na bocheńskich ulicach. Z pewnością była to wisienka na torcie całego wydarzenia, o czym świadczyła widowiskowa jazda kierowców i tłumy kibiców zgromadzonych przy trasie.

1 Rajd Ziemi Bocheńskiej, z przewagą ponad 22 sekund nad kolejną załogą wygrał Michał Bachula z pilotem Mateuszem Śliwą. Drugie miejsce na podium przypadło załodze Dariusz Twardzik i Mariusz Żelazko. Na najniższym stopniu podium stanął Adrian Jurasz z Krzysztofem Marczewskim.