Strona główna » Wydarzenia » Nowy szef Wydziału Architektury Gospodarki Komunalnej i Inwestycji

Nowy szef Wydziału Architektury Gospodarki Komunalnej i Inwestycji

Pod koniec marca ogłoszono konkurs na naczelnika AGKiI, po odejściu z tego stanowiska Piotra Wnęka. Wczoraj rozstrzygnięto konkurs.

Do konkursu na szefa miejskich inwestycji zgłosiło się pięć osób z czego cztery spełniały wymogi formalne, konkursu. Nowym naczelnikiem została Katarzyna Gogola. W uzasadnieniu wyboru czytamy: Kandydatka przeszła pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną uzyskując z niej w wynik 90% maksymalnej liczby punktów (wymagane 60%). Wobec powyższego spełniła wszystkie warunki określone w ogłoszeniu o naborze oraz w regulaminie naboru i w związku z tym zostanie zatrudniona na stanowisku objętym niniejszym naborem.
(BR)

Zobacz także

Konrad Buś najlepszy w XXII Szachowym Memoriale dr. Arłamowskiego

XXII Memoriał Szachowy im. dr. Edwarda Arłamowskiego jak co roku towarzyszył obchodom Dni Bochni. 14 czerwca, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code