Strona główna » Wydarzenia » Nietrzeźwy dachował w Kopalinach

Nietrzeźwy dachował w Kopalinach

W dniu 12 września br. o godz. 8.55 w  Kopalinach (gm. Nowy Wiśnicz) kierujący samochodem marki Seat Cordoba, 64 letni mieszkaniec Kopalin znajdujący się w stanie nietrzeźwym – 2,1 promila alkoholu na lewoskrętnym łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu przewracając pojazd na dach.

Kierowca trafił na obserwację medyczną do szpitala. Podróżował wraz z dwoma innymi pasażerami, z których jeden również był nietrzeźwy. Kierujący nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch oraz zakaz kierowania pojazdami od roku do lat 10.
(inf. prasowa)

Zobacz także

Konrad Buś najlepszy w XXII Szachowym Memoriale dr. Arłamowskiego

XXII Memoriał Szachowy im. dr. Edwarda Arłamowskiego jak co roku towarzyszył obchodom Dni Bochni. 14 czerwca, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code