Strona główna » Sport » Nasi trampkarze pokonali Wieczystą Kraków

Nasi trampkarze pokonali Wieczystą Kraków

W środę, 11 czerwca, trampkarze MOSiR Bochnia w ramach małopolskiej ligi trampkarzy zmierzyli się na wyjeździe z Wieczystą Kraków. Pokonali rywali 2:1 (1:0).

W pierwszej połowie po licznych sytuacjach gości padły tylko 2 bramki. Pierwszą po wrzutce Tabora piłkę w siatce umieścił Klejdysz. Na 2:0 wynik podwyższył Tabor po podaniu Francuza. W drugiej połowie MOSiR nadal stwarzał kolejne okazje, ale był bardzo nieskuteczny. W 47. minucie wynik zawodów ustalił zawodnik gospodarzy – relacjonuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

4 min. – Klejdysz asysta Tabor

34 min. – Tabor asysta Francuz

47 min. – Wieczysta

MOSiR: Seweryn – Palej, Biernat, Klejdysz, Czerwiński, Juszczak, Kamieniecki (45 min. Matras), Domagała, Chlebek, Francuz (36 min. Burkowicz), Tabor.

Nasi zawodnicy w najbliższą sobotę, 14 czerwca,  o godz. 10.00 na własnym stadionie rywalizować będą z krakowską Wisłą, a w niedzielę udadzą się na turniej na Słowację.

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...