REKLAMA
Strona główna » News » Nagrody i stypendia Burmistrza Miasta Bochnia 2019

Nagrody i stypendia Burmistrza Miasta Bochnia 2019

Podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 1 Burmistrz Bochni nagrodził najlepszych uczniów i nauczycieli z bocheńskich placówek oświatowych.

W uroczystości uczestniczyli m. in.: Stefan Kolawiński – Burmistrz Miasta Bochnia, Dorota Palej-Maliszczak – dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji w Bochni, Agnieszka Morawiec – przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Bochni, dyrektorzy, wicedyrektorzy, nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli w naszym mieście oraz stypendyści wraz z rodzicami.

Obchody rozpoczął program artystyczny przygotowany przez uczniów oraz wychowawców Szkoły Podstawowej nr 1.

Podczas uroczystości burmistrz miasta oraz dyrektor MZE wręczyli nagrody dyrektorom:

  • Marianowi Mikulskiemu – dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1
  • Barbarze Krakowskiej – dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4

oraz nauczycielom miejskich placówek oświatowych w Bochni:

  • Urszuli Dobranowskiej – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 2
  • Kindze Jaszczyńskiej-Kozak – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 3
  • Joannie Kukulskiej – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 4
  • Renacie Czekaj – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 5
  • Bożenie Cieśli – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 6
  • Wojciechowi Czernemu – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1
  • Katarzynie Klasie – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1
  • Lucynie Krawczyk – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1
  • Krystynie Wojcieszko – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1
  • Marcie Bożek – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 2
  • Beacie Serwińskiej – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 2
  • Edycie Szpisak – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 2
  • Marcie Gałczyńskiej-Stolarskiej – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 4
  • Beacie Kapci – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 4
  • Alicji Bienias-Wojtowicz – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 5
  • Agacie Kufcie-Pletty – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 5
  • Jolancie Kukli – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 7
  • Agnieszce Wilczyńskiej-Wełnie – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 7
  • Mironowi Zagórskiemu – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 7

Następnie wręczono stypendia Burmistrza Miasta Bochnia za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2018/2019. Stypendia otrzymało łącznie 42 uczniów.

 

Stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe :

  • Kinga Brennan (Szkoła Podstawowa nr 1) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Sara Favalli (Szkoła Podstawowa nr 1) – Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Marek Gondek (Szkoła Podstawowa nr 1) – Finalista Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019
  • Zuzanna Unkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 1) – Laureatka Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”
  • Igor Woźniak (Szkoła Podstawowa nr 1) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Mateusz Kozieja (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Michał Lipold (Szkoła Podstawowa nr 2) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Jakub Miękina (Szkoła Podstawowa nr 2) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Natasza Morawiec (Szkoła Podstawowa nr 2) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski
  • Kacper Piotrowicz (Szkoła Podstawowa nr 2) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Sara Sowa (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureatka Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski
  • Maciej Wójcik (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureat etapu centralnego XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę”
  • Filip Gościński (Szkoła Podstawowa nr 4) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Marcin Piekarz (Szkoła Podstawowa nr 4) – Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Kinga Śliwa (Szkoła Podstawowa nr 4) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Julia Ponikau (Szkoła Podstawowa nr 5) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Zofia Złomańczuk (Szkoła Podstawowa nr 5) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Jakub Krupiński (Szkoła Podstawowa nr 7) – Finalista etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”
  • Kamila Rębilas (Szkoła Podstawowa nr 7) – Finalistka etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”
  • Zuzanna Wójcik (Szkoła Podstawowa nr 7) – Finalistka etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”, Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Stypendia sportowe uzyskały łącznie 22 uczennice z drużyny, która zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt oraz w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt:

Drużyna, która zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt

  • Magdalena Cabała – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Justyna Kural – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Gabriela Koczwara – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Gabriela Kubala – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Róża Lekka – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Wiktoria Maszewska – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Patrycja Sarlińska – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Wiktoria Zając – Szkoła Podstawowa nr 1
  • Julia Gadowska – Gimnazjum nr 1
  • Olga Kaźmirek – Gimnazjum nr 1
  • Katarzyna Mroczek – Gimnazjum nr 1
  • Gabriela Kowalska – Gimnazjum nr 1

Drużyna, która zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt:

  • Izabela Broszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 4
  • Wiktoria Czekaj – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Klaudia Dylowicz – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Monika Kowalska – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Emilia Mroczek – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Karolina Możdżeń – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Maria Stolarska – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Wiktoria Turek – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Julia Witowska – Szkoła Podstawowa nr 4
  • Julia Zagata – Szkoła Podstawowa nr 4

Zobacz także

Wspomóż mikołajkową zbiórkę dla maluchów z Oddziału Dziecięcego Szpitala w Bochni

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Bochni „Jachowicz – tradycja – kultura” zaprasza wszystkich do wzięcia udziału ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code