Strona główna » Sport » Młodzicy wygrali z LUKS Skrzyszów 10:0

Młodzicy wygrali z LUKS Skrzyszów 10:0

We wtorek, 26 sierpnia, I drużyna młodzików MOSiR Bochnia zmierzyła się z zespołem LUKS Strzyszów. Nasi zawodnicy pokonali na własnym boisku przeciwników 10:0 (6:0). Od początku sezonu nie przegrali żadnego spotkania.

Już pierwsza połowa meczu przyniosła zaskakujący wynik – 6:0 – i dała bocheńskim piłkarzom poczucie wygranej. Jednak nie spowodowało to jednak, że zawodnicy MOSiR-u spoczęli na laurach w drugiej połowie meczuwręcz przeciwnie – zdobyli kolejne 4 bramki. W rezultacie mecz zakończył się wynikiem 10:0 dla I drużyny młodzików MOSiR Bochnia – relacjonuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

W najbliższą sobotę, 30 sierpnia, młodzicy zagrają na wyjeździe w Tarnowie z II drużyną Tarnovii. Mecz zaplanowany jest na godz. 15.00.

Bramki: 5. min. – Wolak asysta Kleszcz, 10. min. – Wolak asysta Rybak, 14. min. – Kleszcz asysta Mazanek, 16. min. – Kleszcz asysta Rybak, 22. min. – Rachfalik asysta Rybak, 28. min. – Wolak , 33. min. – Kleszcz , 40. min. – Kleszcz, 45. min. – Rybak asysta Rachfalik, 52. min. – Cieśla.

MOSiR: Orlik – Wilk, Cieśla, Żyłka – Kleszcz, Pałkowski, Rybak, Mazanek – Wolak, Śmiałek, Sokalski, Mroczek, Ćwik, Ścisło, Rachfalik, Kłuś, Filipowicz.

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...