Strona główna » Sport » Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej Młodzików

Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej Młodzików

Minionej niedzieli 6 grudnia w porannych i południowych godzinach Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni tętniła życiem. Z sali dobiegały gromkie okrzyki kibiców, a na parkiecie rozgrywano kolejne mecze. To Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej Młodzików budził tak ogromne emocje.

W zawodach walczyli chłopcy z rocznika 2003 i młodsi . Wystartowało 8 reprezentacji: MOSiR I Bochnia, MOSiR II Bochnia, UKS Trzciana, Okocimski Brzesko, Sparta Kazimierza Wielka, UKS Volley Brzesko, Dream Team Bochnia, Piast Czchów.

Na trybunach zgromadzili się rodzice, którzy tak samo jak trenerzy z przejęciem obserwowali przebieg zawodów. Drużyny walczyły w dwóch grupach.

Wyniki:
1. GR. A MOSiR I Bochnia – DREAM TEAM Bochnia 2:0
2. GR. B PIAST Czchów – OKOCIMSKI Brzesko1:1
3. GR. A VOLLEY Brzesko – UKS Trzciana 1:1
4. GR. B SPARTA Kaziemierza Wielka – MOSiR II Bochnia 0:2
5. GR. A MOSiR I Bochnia – VOLLEY Brzesko 2:2
6. GR. B PIAST Czchów – SPARTA Kaziemierza Wielka 2:0
7. GR. A DREAM TEAM Bochnia – UKS Trzciana 1:2
8. GR. B OKOCIMSKI Brzesko – MOSiR II Bochnia 2:0
9. GR. A MOSiR I Bochnia – UKS Trzciana 2:2
10. GR. B PIAST Czchów – MOSiR II Bochnia 0:0
11. GR. A DREM TEAM Bochnia – VOLLEY Brzesko 2:3
12. GR. B OKOCIMSKI Brzesko – SPARTA Kazimierza Wielka 6:0

TABELA GRUPA A

1 MOSiR I Bochnia 3 5 6-4
2 VOLLEY Brzesko 3 5 6-5
3 UKS Trzciana 3 5 5-4
4 DREAM TEAM Bochnia 3 0 3-5

TABELA GRUPA B

1 OKOCIMSKI Brzesko 3 7 9-1
2 PIAST Czchów 3 5 3-1
3 MOSiR II Bochnia 3 4 2-2
4 SPARTA Kazimierza Wielka 3 0 0-10

Po meczach eliminacyjnych najlepsze miejsce w grupie A zajął zespół MOSiR I Bochnia, w grupie B Okocimski Brzesko. Przyszedł czas na walkę o kolejne miejsca w Turnieju. Oto jego wyniki:
Mecz o miejsce VII: DREAM TEAM Bochnia – SPARTA Kazimierza Wielka 2:1
Mecz o miejsce V: UKS Trzciana – MOSiR II Bochnia 1:1, karne 5:6
Mecz o miejsce III: VOLLEY Brzesko – PIAST Czhów 0:0, karne 1:2
Mecz o miejsce I: MOSiR Bochnia – OKOCIMSKI Brzesko 1:0

TABELA KOŃCOWA
1 MOSiR I Bochnia
2 OKOCIMSKI Brzesko
3 PIAST Czchów
4 VOLLEY Brzesko
5 MOSiR II Bochnia
6 UKS Trzciana
7 DREAM TEAM Bochnia
8 SPARTA Kazimierza Wielka

Na zakończenie turnieju zawodnicy z rąk Doroty Błoniarczyk wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni oraz trenera Marcina Leśniaka otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

W Turnieju wyróżniono również statuetkami:
Najlepszego Strzelca – Mateusza Cięcinę z klubu OKOCIMSKI Brzesko,
Najlepszego Zawodnika – Jakuba Rachfalika z MOSiR Bochnia,
Najlepszego Bramkarza – Sebastiana Hajduka z PIASTA Czchów.

Na zakończenie zawodów w takim szczególnym dniu jakim jest 6 grudnia nie mogło zabraknąć upominków w postaci słodyczy od Św. Mikołaja, które zostały ufundowane przez Rodziców.

Zwycięski zespół MOSiR I Bochnia wystąpił w składzie:
Olaf Filipowicz 2, Jakub Rachfalik, Dominik Grochot, Mikołaj Skoczek 1, Mariusz Mazanek,
Jakub Paduch 1, Hubert Kwarta, Michał Wilk 2, Kacper Więsek 1.
Trener Marcin Leśniak.

MOSiR II Bochnia reprezentowali: Stanisław Marcinów, Paweł Żyłka 1, Igor Szoja 1, Kacper Pawlik, Klaudiusz Pach, Bartłomiej Palej, Jakub Kołodziej, Kamil Lekki, Filip Budzyn 1.
Trener Marcin Leśniak.

OKOCIMSKI Brzesko: Piotr Zagórski, Hubert Smulski, Adrian Smaluch, Oliwier Okas 3, Mateusz Cięciwa 4, Damian Boroń, Bartosz guzek 1, Jakub Żurawski 1, Krystian Gurgul, Kacper Marmul, Natan Toroń, Filip Zaczyński.
Trener Marek Małysa.

PIAST Czchów: Sebastian Hajduk, Jakub Hajduk, Kacper Marszałek, Dominik Mleczko, Krystian Borowiec, Jakub Macias Jakub Jarzmik, Jakub Bednarek, Błażej Nadolnik, Grzegorz Zięba 3, Janusz Gurgul 1.
Trener Krystian Stec.

UKS VOLLEY Brzesko: Jakub Lipka, Kamil Hebda 2, Kacper Rojkowicz 3, Jan Lewandowski, Patryk Jawień 1, Jakub Serwatka, Radosław Szczygiełek, Patryk Matug, Radosław Curyło, Michał Polanek, Jakub Łoboda.
Trener Sławomir Rydz.

UKS Trzciana: Wojciech Kwaśniowski, Piotr Kwaśniowski 1, Kacper Stokłosa 3, Sebastian Żołna 1, Mateusz Kłósek 1, Paweł Statek, Mateusz Stochel, Adrian Kukla, Daniel Kamieński, Emil Sędzik.
Trener Wojciech Zdebski.

DREAM TEAM Bochnia: Dawid Rozum 3, Jan Juszczyk, Kacper Cholewa, Szymon Strzałka, Jakub Drożdż, Marcin Zagórski, Wiktor Małek, Wiktor Łącki, Krystian Kita, Maks Jarosz, Mikołaj Klimek, Kacper Duda 2, Dominik Piwowarczyk, Michał Tatara, Filip Budyn, Bartłomiej Krzywda, Damian Drożdż.
Trener Krystian Stec.

SPARTA Kazimierza Wielka: Sebastian Twardowski, Kacper Chumikowski, Igor Jędrzejczyk 1, Jakub Bienias, Kacper Pietras, Aleksander Galus, Filip Juszczyk, Paweł Moliszewski.
Trener Paweł Radziszewski.

Nad przebiegiem całości zawodów czuwał kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia Władysław Wójcik.

Zobacz także

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w pływaniu – XV Puchar Rycerza Kmity

W Sobotę 12.12.2020r. zawodnik Bocheńskiego Klubu Pływackiego T.S PŁYWAK BOCHNIA Mikołaj Babraj startował w Zabierzowie gdzie godnie ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code