Strona główna » News » Kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram marihuany i amfetaminę

Kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram marihuany i amfetaminę

Bocheńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których znaleźli narkotyki. Jeden z nich, 37-latek, miał w swoim posiadaniu ponad kilogram marihuany.


W piątek, 28 lutego br., w ramach działań mających na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali do kontroli mieszkańca gminy Rzezawa, który poruszał się samochodem. Mężczyzna był podejrzewany o posiadanie środków odurzających.

Podczas kontroli policjanci znaleźli przy nim amfetaminę, po czym udali się do jego miejsca zamieszkania. Na miejscu zastali dwóch znajomych 34-latka. Jeden z nich miał przy sobie kolejne porcje narkotyków, które funkcjonariusze zabezpieczyli, przebadali testerem i zważali.

Jak się okazało, 37-letni mężczyzna posiadał amfetaminę oraz ponad kilogram marihuany. Narkotyki znalezione przy obu mieszkańcach powiatu bocheńskiego zostały zabezpieczone, a podejrzani trafili do policyjnego aresztu.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Zobacz także

Bocheńska delegacja Miasta Bochnia uczestniczyła w obchodach Dni Bad Salzdetfurth oraz jubileuszu współpracy

W dniach 4–8 czerwca 2026 r., na zaproszenie władz miasta Bad Salzdetfurth, delegacja samorządowców z Bochni odwiedziła niemieckie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code