Strona główna » Więcej wiadomości » Jechała 105 km/h w terenie zabudowanym. Straciła prawo jazdy i została ukarana wysokim mandatem

Jechała 105 km/h w terenie zabudowanym. Straciła prawo jazdy i została ukarana wysokim mandatem

Utratą prawa jazdy na trzy miesiące oraz wysokim mandatem zakończyła się jazda 19-latki. Młoda kobieta w terenie zabudowanym jechała samochodem przekraczając dozwoloną prędkość o 55 km/h.


8 października, przed godziną 22. w Sufczynie policjanci z brzeskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującą nissanem. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości. Okazało się, że 19-latka zlekceważyła obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Pomiar na urządzeniu do mierzenia prędkości wskazał 105 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje 50 km/h.

Kierująca straciła prawo jazdy na trzy miesiące. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci nałożyli na kobietę mandat w kwocie 1,5 tysięcy złotych, a na jej kontro trafiło 13 punktów karnych.

Zobacz także

Bocheńska delegacja Miasta Bochnia uczestniczyła w obchodach Dni Bad Salzdetfurth oraz jubileuszu współpracy

W dniach 4–8 czerwca 2026 r., na zaproszenie władz miasta Bad Salzdetfurth, delegacja samorządowców z Bochni odwiedziła niemieckie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code