Strona główna » Sport » III Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Bochnia

III Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Bochnia

W dniu 19 czerwca odbyły się III Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Bochnia na Krytej Pływalni w Proszówkach.

Jak co roku, rywalizacja była zacięta, a w niektórych przypadkach sekundy decydowały o wyniku zawodów.

Flagową dyscypliną była sztafeta, w której wzięli udział zawodnicy w każdej kategorii wiekowej.

Po raz trzeci sztafetę o Puchar Wójta Gminy Bochnia wygrała:

  1. Szkoła Podstawowa im ks. Józefa Skwiruta i Gimnazjum w Proszówkach (warto zaznaczyć, iż tym samym zapewnili sobie pozostawienie pucharu na własność, który do tej pory był przechodni).
  2. ZSG Nieszkowice Wielkie
  3. ZSG Damienice

 

Szkoły, które zajęły w sztafecie I,II i III miejsce otrzymają puchar, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe podczas Święta Gminy Bochnia 7.07.2018 r. o godz. 18.00 w Słomce.

 

Oprócz sztafety odbyły się zawody indywidualne, zwycięzcami edycji 2018 są następujące osoby:

 

25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 1-2

  1. Pac Agnieszka – Damienice
  2. Pilch Katarzyna – Proszówki
  3. Pałkowska Milena – Proszówki

 

25 m KRAUL CHŁOPCY KL. 1-2

  1. Paruch Maciej – Proszówki
  2. Bartownik Bartosz – Nieszkowice Wielkie
  3. Rodak Jakub – Nieszkowice Wielkie

 

25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 1-2

  1. Pac Agnieszka – Damienice
  2. Motała Maja – Proszówki
  3. Bednarz Julia – Proszówki

 

25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 1-2

  1. Paruch Maciej – Proszówki
  2. Stefański Maksymilian – Proszówki

 

25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL.1-2

  1. Pac Agnieszka – Damienice
  2. Pilch Katarzyna – Proszówki
  3. Sobas Emilia – Proszówki

 

25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 1-2

  1. Paruch Maciej – Proszówki
  2. Potęga Kacper – Nieszkowice Wielkie
  3. Góral Kamil – Damienice

 

25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 3-4

  1. Skoczek Małgorzata – Gawłów
  2. Jawień Lena – Stanisławice
  3. Hyrc Maja – Gawłów

 

25 m KRAUL CHŁOPCY 3-4

  1. Przybyłko Tomasz – Proszówki
  2. Kukułka Krystian – Nieszkowice Wielkie
  3. Ziółko Przemysław – Proszówki

 

25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 3-4

  1. Batko Alicja – Stanisławice
  2. Skoczek Małgorzata – Gawłów
  3. Jawień Lena – Stanisławice

 

25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 3-4

  1. Sitko Adam – Gawłów
  2. Przybyłko Tomasz – Proszówki
  3. Pruchnicki Maciej – Proszówki

 

25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 3-4

  1. Skoczek Małgorzata – Gawłów
  2. Jawień Lena – Stanisławice
  3. Zagórska Katarzyna – Siedlec

 

25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 3-4

  1. Przybyłko Tomasz – Proszówki
  2. Rodak Emanuel – Nieszkowice Wielkie
  3. Wszołek Filip – Proszówki

 

 

 

Zobacz także

Ukończyłeś 65 lat i masz choroby przewlekłe? Szczepienie przeciw pneumokokom jest teraz dla Ciebie bezpłatne

Choroby pneumokokowe stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia, szczególnie dla starszych osób i z obniżoną odpornością. Od 1 września ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code