Strona główna » Sport » III liga Piłki Ręcznej – jednopunktowa przegrana

III liga Piłki Ręcznej – jednopunktowa przegrana

W niedzielę 10 lutego 2013 r., trzecioligowa drużyna MOSiR-u Bochnia zmierzyła się na wyjeździe z zespołem KUSY Kraków.

Pierwsze minuty spotkania toczyły się przy wyrównanej walce i żadnej z drużyn nie udało się wywalczyć kilkubramkowej przewagi. Dopiero pomiędzy 22 a 30 minutą spotkania, zespół z Krakowa odskoczył na 4-bramkowe prowadzenie. Druga połowa to zacięta walka młodego zespołu z Bochni o odrobienie straty i odniesienie zwycięstwa.

Gra toczyła się bramka za bramkę, a dopiero w 58 minucie udało się zespołowi MOSiR-u doprowadzić do wyrównania. W 59 minucie po stracie piłki i podyktowaniu rzut karnego przez sędziów dla gospodarzy, zespół z Krakowa zdobył bramkę i wyszedł na prowadzenie 26-25. Pomimo posiadania piłki w ostatnich sekundach meczu, nie udało się zawodnikom z Bochni doprowadzić do wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 26 – 25.

Skład: Majcherczyk Michał, Nowak Bartosz – Bełza Michał, Łącki Paweł 5, Słoma Wojciech 1, Paszkot Piotr, Put Wojciech 1, Węgrzyn Piotr 5, Kokoszka Dawid 4, Lysy Paweł, Wąsik Mateusz 1, Mijalny Bartłomiej 3, Piątkowski Jakub 3, Wrona Jakub 2, Skrzyniarz Bartłomiej.

(inf. prasowa)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza  na XXX  Memoriałowy Bieg Majora Bacy, który odbędzie się ...