Strona główna » News » Finalistki Miss Polski 2025 odwiedziły Zamek w Wiśniczu

Finalistki Miss Polski 2025 odwiedziły Zamek w Wiśniczu

 24 najpiękniejsze Polki zawitały na wiśnicką ziemię, by zwiedzić nasz piękny zamek. Byliśmy tam również z aparatem i dziś mamy dla Was kilka ujęć z tej wizyty.

Właśnie tutaj nagrana została wyjątkowa sesja zdjęciowa, którą będzie można zobaczyć podczas finałowej gali 29 czerwca br. w Nowym Sączu. Transmisję na żywo będzie można śledzić na antenie telewizji POLSAT.

W gronie finalistek znalazła się reprezentantka każdego województwa, a nas szczególnie cieszy obecność kandydatki z powiatu bocheńskiego — Julii Czesak z Rzezawy.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie organizatora konkursu misspolski.pl, gdzie można poznać wszystkie finalistki.

Trzymajmy kciuki za najpiękniejsze Polki, które już niebawem powalczą o tytuł Miss Polski 2025!

Zobacz także

Konrad Buś najlepszy w XXII Szachowym Memoriale dr. Arłamowskiego

XXII Memoriał Szachowy im. dr. Edwarda Arłamowskiego jak co roku towarzyszył obchodom Dni Bochni. 14 czerwca, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code