Strona główna » Bez kategorii » „Dziewczyny z pasją” ruszyły w podróż

„Dziewczyny z pasją” ruszyły w podróż

Dzisiaj, 22 sierpnia, cztery mieszkanki naszego miasta: Ewa, Anna, Katarzyna i Agnieszka, wyruszyły na wyprawę, której celem będzie zdobycie góry Kazbek – 5047 m n.p.m., drugiego pod względem wysokości (po Elbrusie) szczytu Kaukazu.

W przeddzień wyjazdu Panie odwiedziły Urząd Miasta, aby spotkać się z Burmistrzem Bochni Stefanem Kolawińskim.
Podczas wizyty „Dziewczyny z pasją” opowiadały o przygotowaniach do wyprawy. Nie ukrywały towarzyszących im emocji i natłoku spraw związanych z wyjazdem. Jednak dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiają, że na ekspedycję wyruszają z wielkimi nadziejami na zdobycie szczytu.
(inf.prasowa)

Zobacz także

Bochnia uruchomiła Komunikator Bezpieczeństwa – nowy system ostrzegania mieszkańców

Mieszkańcy Bochni mogą już korzystać z nowego, bezpłatnego Komunikatora Bezpieczeństwa – systemu szybkiego powiadamiania o zagrożeniach, utrudnieniach ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code