Strona główna » Wydarzenia » Brzesko: Naruszył sądowy nakaz opuszczenia lokalu i zakaz kontaktowania się oraz zbliżania do członków rodziny

Brzesko: Naruszył sądowy nakaz opuszczenia lokalu i zakaz kontaktowania się oraz zbliżania do członków rodziny

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zatrzymali 60 – letniego mieszkańca gminy Brzesko. Mężczyzna złamał sądowy nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z członkami rodziny. Trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych w brzeskiej komendzie.

Wieczorem 7 grudnia br. policjanci z Brzeska otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna, który ma sądowy nakaz opuszczenia lokalu oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do członków rodziny wszedł do miejsca zamieszkania pokrzywdzonych.  

Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 60-letniego mężczyznę, który naruszył sądowe postanowienia i wszedł do lokalu. 60-latek był pod wpływem alkoholu, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie interwencji był wulgarny i znieważył jednego z policjantów podejmujących wobec niego czynności.

Mężczyzna  został zatrzymany i trafił do brzeskiej komendy Policji. Za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie także za znieważenie funkcjonariusza publicznego.

Zobacz także

Powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Ponad 80 uczniów wzięło udział w powiatowym finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code