Na zaproszenie organizatorów blisko setka młodych ludzi z I i II LO w Bochni, ZS nr 1 i 3 oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego kibicowała uczestnikom Koral Maratonu, a po południu sama uczestniczyła w biegowych zmaganiach. Młodzież bocheńskich szkół nie zostawiła złudzeń, kto najlepiej biega w Polsce południowej. Na dystansie 600 metrów zajęła prawie wszystkie miejsca na podium, zarówno w konkurencji dziewcząt, jak i chłopców:
Dziewczęta:
1 miejsce- Gabriela Wolak – I LO
3 miejsce – Anna Lesiewicz – I LO
Chłopcy:
1 miejsce – Karol Kokoszka – I LO
2 miejsce – Patryk Zym – II LO
3 miejsce – Paweł Piwowarski – II LO
KBC24 Bochnia Powiat Region