Strona główna » News » Aneta Bańda-Macoń dyrektorem Wydziału Gospodarowania Mieniem Komunalnym w UM Bochnia

Aneta Bańda-Macoń dyrektorem Wydziału Gospodarowania Mieniem Komunalnym w UM Bochnia

Od dzisiaj obowiązki dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem Komunalnym w Urzędzie Miasta Bochnia objęła Aneta Bańda-Macoń.

Pani Aneta Bańda-Macoń przechodzi do Urzędu Miasta Bochnia dzięki porozumieniu ze Starostą Powiatu Bocheńskiego. Nowa Pani Dyrektor jest doświadczonym pracownikiem samorządowym. W starostwie Powiatowym była Dyrektorem Wydziału Geodezji i Kartografii oraz Geodetą Powiatowym. Ukończyła studia na kierunku geodezja i kartografia na Akademii Rolniczej w Krakowie oraz liczne studia podyplomowe i kursy specjalistyczne. W administracji publicznej pracuje od 2008 r.

Powołanie Wydziału Gospodarki Mieniem Komunalnym i Rolnictwa jest odpowiedzią na wyzwania związane z zarządzaniem mieniem gminy i nieruchomościami. To kontynuacja zmian organizacyjnych i personalnych wprowadzonych w bocheńskim magistracie od 1 stycznia 2025 r.

Zobacz także

Bocheńska delegacja Miasta Bochnia uczestniczyła w obchodach Dni Bad Salzdetfurth oraz jubileuszu współpracy

W dniach 4–8 czerwca 2026 r., na zaproszenie władz miasta Bad Salzdetfurth, delegacja samorządowców z Bochni odwiedziła niemieckie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code