Strona główna » Więcej wiadomości » 20-letni pieszy potrącony w Łąkcie Górnej

20-letni pieszy potrącony w Łąkcie Górnej

W Nowy Rok, ok. godz. 05.03, w Łąkcie Górnej niedaleko Bochni doszło do potrącenia pieszego. 20-latek z lekkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

22-letnia kierująca pojazdem marki Kia Sportage była trzeźwa, natomiast pieszemu pobrano krew do badań w celu sprawdzenia czy w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu.

W ciągu Sylwestra i Nowego Roku bocheńska policja odnotowała 3 kolizje drogowe. Nie zatrzymano żadnego nietrzeźwego kierowcy.

Zobacz także

Ponad 60 mln zł dla Szpitala Powiatowego w Bochni z KPO. Największy program inwestycyjny w historii placówki

Ponad 60 milionów złotych z Krajowego Planu Odbudowy trafiło do Szpitala Powiatowego w Bochni. To ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code