Strona główna » Sport » Zwycięstwo bocheńskich koszykarek 115:18 na inaugurację ligi

Zwycięstwo bocheńskich koszykarek 115:18 na inaugurację ligi

Młode koszykarki MOSiR-u Bochnia w pierwszym meczu ligowym, rozegranym w ramach Małopolskiej Ligi Koszykówki Dziewcząt (rocznik 2001 i młodsze), pokonały w sobotę, 11 stycznia, zespół PM Tarnów 115:18.

Podopieczne Krzysztofa Kierońskiego od początku spotkania zagrały bardzo skutecznie w ataku i w obronie.

Najskuteczniejszą zawodniczką MOSiR-u była Julia Fortuna.

Wynik końcowy spotkania to 115:18 (31:2, 25:4, 30:7, 29:5).

Skład MOSiR-u Bochnia: Julia Fortuna (24 p.), Dorota Świercz (21 p.), Weronika Mól (17 p.), Gabriela Dziedzic (12 p.), Alicja Datoń (9 p.), Alicja Kępa (8 p.), Agnieszka Blum (8 p.), Karolina Przybyła (6 p.), Zuzanna Kierońska (4 p.), Zuzanna Włudyka (4 p.), Aleksandra Podsiadło (2 p.), Łucja Więcek (0 p.). Skład drużyny uzupełniały: Sara Marczyk, Zuzanna Dziadoń i Wiktoria Kaczmarczyk.

MOSiR Bochnia następną kolejkę rozegra 25 lutego br. w sali sportowej Gimnazjum nr 1 im. św. Kingi w Bochni. Rywalem naszych koszykarek będzie UKS Żak Nowy Sącz. Początek spotkania o godz. 11.30.

Zobacz także

To będzie wyjątkowy mecz! BKS Bochnia żegna się z kibicami na własnym stadionie

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 BKS HAL-MONT Bochnia w ramach 37. kolejki TEXOM ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code