REKLAMA
Strona główna » Sport » XVI Memoriał Pływacki – wyniki

XVI Memoriał Pływacki – wyniki

340 osób wystartowało w piątek 25 października w XVI Memoriał Pływacki im. Jana Kota, który bocheńska pływalnia organizowała wspólnie z TS Pływak Bochnia, a fundatorem nagród był Stefan Kolawiński – Burmistrz Miasta Bochnia.

Imprezę otworzył w tym roku Gustaw Korta – zastępca Burmistrza Miasta, który wspólnie z dyrektorem pływalni wręczył nagrody dla najlepszych szkół pod kątem frekwencji w roku szkolnym 2018/2019. Złotą Płetwę (I miejsce) otrzymała PSP nr 1 (5460 wejść; nauczyciel z największa frekwencją Mirosław Sobieszczyk, przyprowadził na basen 2160 osób), Srebrną Płetwę (II miejsce) zdobyła PSP nr 5 (2339 wejść; Rafał Sroka – 838 osób),zaś Brązowa Płetwa (III miejsce) przypadła PSP nr 2 (1875 wejść; Sebastian Serwiński – 1190 osób), kolejne miejsca zajęły PSP nr 7 (1732 wejścia, Rafał Marzec – 740 osób) i PSP nr 4 (1373 wejścia; Barbara Dyląg/Gabriela Ryncarz – 635 osób).

 

WYNIKI (MIEJSCA MEDALOWE)

Rocznik 2013 i młodsi – K/M 25 m. st. dowolnym

  1. Zuzanna Świderska 41.35
  2. Magdalena Kusion 47.07
  3. Maja Strugała 52.24

 

  1. Oliwier Stala 35.65
  2. Filip Kuźniar 45.11
  3. Adam Cetnarowski 45.76

 

Rocznik 2012 – K/M 25 m. st. dowolnym

  1. Gabriela Bednarz 31.26
  2. Milena Machał 32.24
  3. Jagoda Ogińska 38.41

 

  1. Antoni Całka 23.70
  2. Jan Skoczek 23.90
  3. Szymon Rybacki 31.12

 

Rocznik 2011 – K/M 25 m. st. dowolnym

  1. Karolina Batko 24.51
  2. Magdalena Duda 26.13
  3. Aleksandra Daniec 26.35

 

  1. Jan Gasek 20.98
  2. Mikołaj Włodarczyk 22.76
  3. Norbert Krupa 24.55

 

Rocznik 2010 – K/M 25 m. st. dowolnym

  1. Zuzanna Rzymek 22.80
  2. Maja Zienkowska 22.97
  3. Ewelina Juszczak 24.55

 

  1. Jan Piasecki 18.55
  2. Maciej Paruch 18.78
  3. Michał Chwastek 20.67

 

Rocznik 2009 – K/M 50 m. st. dowolnym

  1. Lilianna Klupa 46.05
  2. Aleksandra Kowalska 49.42
  3. Magdalena Korcyl 51.15

 

  1. Mateusz Stachura 43.38
  2. Dezyderiusz Tkaczyk 44.89
  3. Franciszek Gajek 46.26

 

Rocznik 2008 – K/M 50 m. st. dowolnym

  1. Katarzyna Zagórska 36.86
  2. Oliwia Grzesiak 37.95
  3. Maja Hyrc 38.34

 

  1. Mikołaj Babraj 33.43
  2. Jakub Bogacki 38.62
  3. Maciej Korta 40.24

 

Rocznik 2007 – K/M 50 m. st. dowolnym

  1. Małgorzata Skoczek 31.75
  2. Wiktoria Wiśniewska 37.84
  3. Karolina Palej 39.37

 

  1. Tomasz Przybyłko 31.64
  2. Igor Pala 35.23
  3. Bartłomiej Maciuszek 35.86

Rocznik 2006 – K/M 50 m. st. dowolnym

  1. Rebeka Transue 37.66
  2. Paulina Kuc 39.61
  3. Julia Słoka 40.32

 

  1. Marcin Kurek 33.49
  2. Karol Bajda 33.78
  3. Bartosz Trojak 34.45

 

Rocznik 2005 – K/M 50 m. st. dowolnym

  1. Julia Kamińska 38.07
  2. Aleksandra Oświęcimka 38.60
  3. Marta Cholewa 41.18

 

  1. Jakub Miękina 30.90
  2. Maksymilian Mizera 30.95
  3. Hubert Kurtyka 32.46

 

Rocznik 2004 i starsi – K/M 50 m. st. dowolnym

  1. Maja Madej 31.94
  2. Maria Surma 32.16
  3. Amelia Siwadło 35.68

 

  1. Piotr Leśniak 26.12
  2. Michał Bieniek 26.61
  3. Wojciech Kubas 27.36

 

Najmłodszym zawodnikiem Memoriału była Olga Dymurska (rocznik 2014), zaś najstarszym zawodnikiem Memoriału był Wojciech Kubas (rocznik 2001).

 

Pełna lista z wynikami wszystkich zawodników została opublikowana na naszej stronie WWW.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na XVII Memoriał Pływacki J.

 

Zobacz także

V rajd rowerowy Tour de Zawada – 31 sierpnia 2019 roku.

Rady sołeckie miejscowości Nieszkowice Wielkie i Zawada zapraszają na V rajd rowerowy Tour de Zawada, który odbędzie się ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code