Strona główna » Z regionu » Wypadek w Bilczycach: 3 osoby ranne

Wypadek w Bilczycach: 3 osoby ranne

W sobotę, 20 września, ok. godz. 9.40 w Bilczycach doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały 3 osoby.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 22-letni kierujący fiatem, jadąc w kierunku Gdowa, najechał na skodę, która na skutek uderzenia przesunęła się i wjechała w stojące przed nią audi. W zdarzeniu ucierpiały 3 osoby – kierujący fiatem, jadący z nim pasażer oraz pasażerka skody. Wszyscy kierujący byli trzeźwi – relacjonuje nadkom. Barbara Zamojska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Zobacz także

Nowoczesne kojce oraz wybiegi dla psów służbowych w KPP Brzesko

Nowa siedziba Komendy Powiatowej w Brzesku to nie tylko nowoczesne miejsce pracy policjantów i obsługi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code