Strona główna » Z regionu » Wpadł z konopiami przez awanturę domową

Wpadł z konopiami przez awanturę domową

We wtorkowy wieczór, 9 grudnia, policjanci z niepołomickiego komisariatu zostali wezwani na interwencję do jednego z domów, w którym syn awanturował się z matką.

Policjanci pod wskazanym adresem zastali 21-letniego mężczyznę oraz 54-letnią kobietę. Policjanci, wyjaśniając zaistniałą sytuację, zauważyli słoik z wodą, w którym zanurzony był wypalony skręt. W mieszkaniu wyczuwalny był charakterystyczny zapach, przypominający woń spalonej marihuany. Policjanci znaleźli kilka słoików oraz woreczków strunowych z suszem roślinnym. W jednym z pomieszczeń znajdowała się uprawa marihuany. Były tam dwa drzewka wysokości około 50 cm oraz aparatura umożliwiająca prawidłową hodowlę. Po zbadaniu przez policjantów suszu roślinnego ustalono, że była to marihuana. Zabezpieczono 330 gramów. 21-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Był pod wpływem alkoholu – miał 0,9 promila. Dzisiaj usłyszy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3 – relacjonuje nadkom. Barbara Zamojska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

fot.: KPP w Wieliczce

Zobacz także

Nowoczesne kojce oraz wybiegi dla psów służbowych w KPP Brzesko

Nowa siedziba Komendy Powiatowej w Brzesku to nie tylko nowoczesne miejsce pracy policjantów i obsługi ...

2 komentarze

  1. Hahaha dwa krzaki i to nazywacie plantacja kbc24 schodzi juz na psy zajmijcie sie powaznymi tematami bosheee….!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code