Strona główna » Więcej wiadomości » Wolontariusze zachęcali do włączenia się w Światowe Dni Młodzieży 2016

Wolontariusze zachęcali do włączenia się w Światowe Dni Młodzieży 2016

30 sierpnia br. wolontariusze ŚDM Bocheńskich parafii kolejny raz zachęcali do włączenia się w Światowe Dni Młodzieży. Młodzież z parafii św. Mikołaja w Bochni była obecna pod Bazyliką podczas wszystkich Mszy świętych. Zachęcali parafian do przyjęcia pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży, odpowiadali na pytania, oraz zachęcali do włączenia się w wolontariat.

Z kolei w parafii św. Jana Nepomucena odbyła się kolejna już Msza Święta w intencji rodzin przyjmujących pielgrzymów w czasie ŚDM.Kolejne spotkania z wolontariuszami ŚDM już za miesiąc.

Zobacz także

Ponad 60 mln zł dla Szpitala Powiatowego w Bochni z KPO. Największy program inwestycyjny w historii placówki

Ponad 60 milionów złotych z Krajowego Planu Odbudowy trafiło do Szpitala Powiatowego w Bochni. To ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code