Strona główna » Sport » Trampkarze pokonali na wyjeździe Tarnovię

Trampkarze pokonali na wyjeździe Tarnovię

W minioną niedzielę 9 czerwca, trampkarze MOSiR Bochnia pokonali na wyjazdowym spotkaniu Tarnovię Tarnów 1:2!

Mecz rozgrywany był w ramach małopolskiej ligi. Do połowy spotkania szanse przyjezdnych i gospodarzy były wyrównane i pierwszą część zakończono remisem 1:1. Pierwszą bramkę zdobył w 4. minucie Korta (asysta Chlebek). W 31 minucie Tarnovia wyrównała wynik. W drugiej połowie przeważającą o zwycięstwie bramkę dla bochnian zdobył w 52. minucie Ochlust (asysta Słomka).

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Biernat, Kuc, Siodlarz, Kazek, Mus, Ochlust, Łącki, Korta, Chlebek, Juszczak, Słomka.
Grali też: Grzyb, Ćwik, Palej.

Zespół, trenowany przez Marcina Leśniaka, kolejne spotkanie rozegra na wyjeździe 12 czerwca z Cracovią, natomiast w Bochni gościł będzie 14 czerwca (w piątek) w ramach ostatniej kolejki małopolskiej ligi KS Dunajec Nowy Sącz. Mecz rozegrany zostanie na stadionie im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej. Początek spotkania o godz. 18.00. Wstęp wolny.
(inf. prasowa)

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...