Strona główna » Sport » Trampkarze i młodzicy nie dali wygrać rywalom

Trampkarze i młodzicy nie dali wygrać rywalom

Bardzo dobrze zaprezentowali się ostatnio nasi piłkarze na wyjazdowych spotkaniach w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie rozgrywali kolejne mecze w ramach I ligi okręgowej.

BARDZO WYSOKA WYGRANA TRAMPKARZY

W X kolejce rozgrywkowej wysokie zwycięstwo odniosła nasza drużyna trampkarzy. Po pierwszej bardzo nieskutecznej połowie MOSiR prowadził tylko 1:0. W drugiej części zawodnicy z Bochni zrehabilitowali się i zaaplikowali swoim rywalom aż 11 bramek – relacjonuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

– 69. min. – 0:11 – Kocot asysta Palonek,

– 70. min. – 0:12 – Wiercioch asysta Kocot.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Smoleń (57. min. – Hubert Tacik), Nagrodzki, Kocot, Korta, Paweł Matras (53. min. – Wiercioch), Burkowicz, Kamieniecki, Matlęga, Piotr Matras (57. min. – Palonek), Szot, Burek (45. min. – Mach).
Zespół trenowany jest przez Janusza Piątka.

MŁODZICY RÓWNIEŻ GÓRĄ

Dobrze na wyjeździe z Dabrowią radzili sobie również młodzicy MOSiR-u. Chociaż nie odnieśli tak spektakularnego zwycięstwa jak ich starsi koledzy, to trzeba podkreślić, że na obcym terenie radzili sobie bardzo dobrze. Od początku meczu bochnianie narzucili swój styl rywalowi, który ograniczał się wyłącznie do wybijania piłki. Przed szansą zdobycia bramek w pierwszej połowie stanęli Mazanek, Wolak i Kleszcz. Ich strzały były jednak częściowo niecelne, częściowo dobrze bronione przez bramkarza gospodarzy. Nie od dziś wiadomo, że piłka jest przewrotna i niewykorzystane sytuację się mszczą. W sobotę to przysłowie się sprawdziło. Gospodarze, którzy rzadko kiedy gościli na połowie MOSiR-u, strzelili bramkę z rzutu karnego po niefortunnym zagraniu ręki i było blisko sensacji. W 53. minucie meczu Żyłka oddał strzał z około 30 metrów. Strzelając w prawy górny róg, nie dał żadnych szans bramkarzowi gospodarzy. Do końca spotkania zawodnicy z Bochni przeważali, stwarzając sobie okazję za okazją, ale większość strzałów padała łupem bramkarza gospodarzy. Dopiero w 58. minucie Kleszcz wyszedł sam na sam i płaskim strzałem tuż obok bramkarza dał zasłużone zwycięstwo MOSiR-owi – podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – MOSiR Bochnia 1:2 (0:0)

Bramki: 53 min. – Żyłka, 58. min. Kleszcz.

Młodzików MOSiR-u reprezentowali: Orlik – Buczek, Żyłka, Rachfalik – Kleszcz , Pałkowski, Rybak , Mazanek – Wolak, Wilk, Śmiałek.
Trenerem zespołu jest Mateusz Fortuna.

KOLEJNE SPOTKANIA

Trampkarze, występujący w I okręgowej lidze, w najbliższą środę, 8 października, rozegrają zaległą, ósmą kolejkę z Olesnem. Początek meczu na bocheńskim stadionie o godz. 16.30.

Następny ich mecz również odbędzie się w Bochni. W sobotę, 11 października, gościć będą na stadionie przy ul. Parkowej Iskrę Tarnów. Początek spotkania o godz. 10.00.

Młodzicy również w tym dniu z wyżej wymienionym klubem rozegrają mecz dwie godziny później.

Rok przed 100-leciem istnienia Bocheńskiego Klubu Sportowego do sieci trafia dokument zrealizowany przy okazji wystawy z okazji 95-lecia ...