Strona główna » Z regionu » Studenci z gm. Łapanów otrzymali stypendia – zdjęcia

Studenci z gm. Łapanów otrzymali stypendia – zdjęcia

Jak to ma miejsce co roku, tuż przed rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego, wójt Jan Kulig wręczył wyróżniającym się studentom z gminy Łapanów stypendia naukowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wysoką średnią ocen.

W tym roku aż 56 żaków otrzymało jednorazowe stypendium w kwocie 500 zł. Wójt pogratulował wszystkim obecnym, złożył także życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów oraz pomyślności w rozpoczynającym się roku akademickim 2014/2015. Podkreślił ponadto, iż bardzo liczy na zaangażowanie młodych ludzi w życie społeczno-gospodarcze gminy Łapanów – podaje Mirosław Drożdż z Urzędu Gminy Łapanów.

fot.: UG Łapanów

Zobacz także

Policjanci z Brzeska zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który poruszał się skradzionym samochodem

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Brzesku zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który prowadził samochód dostawczy mając blisko ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code