Jak to ma miejsce co roku, tuż przed rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego, wójt Jan Kulig wręczył wyróżniającym się studentom z gminy Łapanów stypendia naukowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wysoką średnią ocen.
W tym roku aż 56 żaków otrzymało jednorazowe stypendium w kwocie 500 zł. Wójt pogratulował wszystkim obecnym, złożył także życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów oraz pomyślności w rozpoczynającym się roku akademickim 2014/2015. Podkreślił ponadto, iż bardzo liczy na zaangażowanie młodych ludzi w życie społeczno-gospodarcze gminy Łapanów – podaje Mirosław Drożdż z Urzędu Gminy Łapanów.
fot.: UG Łapanów
KBC24 Bochnia Powiat Region