Strona główna » Sport » Starcie z Cracovią i Wieczystą Kraków

Starcie z Cracovią i Wieczystą Kraków

Wiosenne weekendy to gorące spotkania bocheńskich piłkarzy na murawach. W minionym tygodniu zawodnicy MOSiR Bochnia rozegrali dwa spotkania w ramach małopolskiej ligi.

Młodzicy – trudne starcie z liderem
W wyjazdowym meczu drużyna MOSiR Bochnia przegrała z liderem Małopolskiej Ligi Młodzików MKS Cracovią Kraków 4:2. Cracovia potwierdziła w tym spotkaniu, że nieprzypadkowo znajduje się w czubie tabeli i wykorzystała skrupulatnie każde błędy słabiej dysponowanego MOSiR-u. W 19 minucie Smoleń sprokurował rzut karny, jednak zrehabilitował się skuteczną interwencją, broniąc strzał z 9 metrów. W 23 minucie Cracovia objęła prowadzenie. W sytuacji „sam na sam” znalazł się napastnik pasów i umieścił piłkę w siatce. W ostatniej akcji pierwszej połowy, MOSiR miał wymarzoną okazję do remisu, jednak  górą był krakowski bramkarz. Pierwsze 10 minut drugiej połowy było pod dyktando gospodarzy, którzy strzelili 3 bramki. Po trzech ciosach MOSiR starał się odrobić straty. Dwukrotnie strzelił Kocot, jednak na więcej bramek brakło czasu. – Pomimo słabszego meczu cieszy postawa i próba walki do ostatniego gwizdka. – mówi trener bocheńskiego zespołu, Janusz Piątek.

Cracovia Kraków – MOSiR Bochnia 4:2 (1:0)
Bramki dla Cracovii: 23’,34’,39’,40’
Bramki dla MOSiR Bochnia: 55’Kocot, asysta Burkowicz, 58’ Kocot (rzut wolny)

Trampkarze przegrywają jedną bramką z Wieczystą
Trampkarze MOSiR Bochnia gościli w niedzielę (28 kwietnia) drużynę KS Wieczysta Kraków. Mecz, rozgrywany „na Chodenicach”, był bardzo emocjonujący i chłopcy, trenowani przez Marcina Leśniaka, przegrali tylko jedna bramką.

MOSiR Bochnia – Wieczysta Kraków 3:4
Bramki dla Wieczystej: 13′, 28′, 32′, 51′
Bramki dla MOSiR-u: 16′ Siodlarz (Ochlust), 45′ Siodlarz (Ochlust), 55′ Francuz

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Biernat, Mus, Kuc, Siodlarz, Klejdysz, Ochlust, Słomka.
Grali też: Sobas, Palej, Ćwik, Grzyb, Kazek, Piotrowski.

(inf. prasowa)

Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w sobotę 13 stycznia wzięli udział w XII Turnieju Judo Dzieci ...