Strona główna » Kultura » Sobota: Młodzież pożegna lato

Sobota: Młodzież pożegna lato

W najbliższą sobotę, 20 września, na Placu Sanktuaryjnym przy Bazylice św. Mikołaja w Bochni będzie miało miejsce IV Młodzieżowe Pożegnanie Lata, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni młodzi ludzie i nie tylko.

Szczegóły na poniższym plakacie oraz na Facebooku.

10632873_711386108940807_6614481613319451657_n

Zobacz także

O historii bocheńskiej i wielickiej soli. Spotkanie autorskie z prof. Marcinem Starzyńskim w Bochni

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na spotkanie z prof. Marcinem Starzyńskim i ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code