Strona główna » Więcej wiadomości » SM: Fotolaser zarejestrował 200 wykroczeń

SM: Fotolaser zarejestrował 200 wykroczeń

W zeszłym roku bocheńska straż miejska rozpoczęła kontrole prędkości przy użyciu fotolasera. Urządzenie wykonało już ok. 200 zdjęć. Największą prędkość zanotowano na ul. Brzeskiej (89 km/h).

Z tego widać, że kierowcy jeżdżą zdecydowanie bezpieczniej niż kiedyś – mówi Krzysztof Tomasik, komendant Straży Miejskiej w Bochni.

Fotoradary czy fotolasery, jakie są do dyspozycji straży miejskiej, rejestrują przekroczenia prędkości powyżej 11 km/h. Tak wynika z przepisów prawa – dodaje Krzysztof Tomasik.

Zobacz także

Włamał się do domu i okradał posesje. 57-latek zatrzymany przez policjantów z Brzeska

Policjanci z Brzeska zatrzymali 57-letniego mieszkańca gminy Czchów, podejrzanego o włamanie do jednego z domów ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code