Strona główna » Sport » Przegrana Contimaxu MOSiR Bochnia z Wisłokiem – zdjęcia

Przegrana Contimaxu MOSiR Bochnia z Wisłokiem – zdjęcia

W pierwszym rozgrywanym w nowym roku meczu drugoligowych zespołów piłki siatkowej mężczyzn Contimax MOSiR Bochnia poniósł porażkę z MKS Wisłok Strzyżów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3 dla gości.

Pierwszy set podopieczni Roberta Banaszaka przegrali 20:25, w drugim pokonali rywala 25:21, a w trzecim ulegli Wisłokowi 25:21. Z kolei zwyciężając w czwartym secie 26:24, doprowadzili do remisu w całym spotkaniu 2:2. Jednak w tie-breaku goście okazali się silniejsi od bocheńskiego zespołu, pokonując Contimax MOSiR Bochnia 15:9.

Zdecydowanie od początku przegrywaliśmy przyjęciem, zwłaszcza w pierwszym secie. Mieliśmy także problemy z piłką przebijaną na naszą stronę. Odnośnie gry obronnej czy gry w kontrach, nawet kiedy broniliśmy piłki, to był ogromny problem, zwłaszcza z dokładnością prowadzenia akcji. Te dwa wygrane sety to była bardzo dobra gra, lecz nie potrafiliśmy zatrzymać na czas atakującego przeciwnika. Co prawda zatrzymaliśmy go parę razy, ale nie na tyle dużo, żeby go powstrzymać definitywnie – skomentował grę Contimaxu MOSiR Bochnia Robert Banaszak, trener zespołu.

Aby znaleźć się w pierwszej piątce w tabeli, bocheńscy siatkarze muszą wygrać za tydzień w Krośnie.

Rok przed 100-leciem istnienia Bocheńskiego Klubu Sportowego do sieci trafia dokument zrealizowany przy okazji wystawy z okazji 95-lecia ...