Strona główna » Z regionu » Prowadził, mając 3 promile alkoholu

Prowadził, mając 3 promile alkoholu

Wczoraj, 29 października, tuż przed godz. 22.00 w Węgrzcach Wielkich policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. 57-latek był pod wpływem alkoholu. Badania wykazały, że miał 2,94 promila.

Nadto mężczyzna w ogóle nie powinien siadać za kółkiem. Ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Nie posiadał także przy sobie żadnego dokumentu odnośnie samochodu – dowodu rejestracyjnego, jak i aktualnej polisy OC. Mężczyzna odpowiadał będzie za jazdę bez uprawnień oraz pod wpływem alkoholu, jak również za jazdę bez wymaganych dokumentów – mówi nadkom. Barbara Zamojska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

Zobacz także

Policjanci z Brzeska zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który poruszał się skradzionym samochodem

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Brzesku zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który prowadził samochód dostawczy mając blisko ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code