Strona główna » Z regionu » Powitanie 2015 roku na wiśnickim Rynku

Powitanie 2015 roku na wiśnickim Rynku

Burmistrz Nowego Wiśnicza oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na powitanie nowego roku 2015 na Rynku w Nowym Wiśniczu. Rozpoczęcie o godz. 23.30. W programie zaplanowane są życzenia noworoczne burmistrza Nowego Wiśnicza, odliczanie ostatnich sekund starego roku oraz zabawa przy dobrej muzyce.

sylwester-str

Zobacz także

Nowoczesne kojce oraz wybiegi dla psów służbowych w KPP Brzesko

Nowa siedziba Komendy Powiatowej w Brzesku to nie tylko nowoczesne miejsce pracy policjantów i obsługi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code